Im sme už dokázaliPovedali o nás

Waffle & Love
Kis Gergely Waffle & Love

“Milé Eldorado! Chcel by som vyjadriť svoj názor ohľadom vašich sirupov. Veľmi sme s nimi spokojní, ale čo je dôležitejšie naši hostia ich milujú! Majú štýlový vzhľad, používajú sa ľahko a chutia veľmi dobre  Používal som už aj iné sirupy, ale už trvám len na Eldorade! Podľa môjho názoru je najlepší na trhu, čo sa týka porovnania ceny a kvality! Odporúčam každému!”

Szóda Bár-Debrecen
Pozsonyi András Szóda Bár-Debrecen

Sirupy Eldorado som našiel na internete. Vyhľadával som sirup, ktorý má výnimočný priemer kvality a ceny a to 100 percentne platí pre Vaše sirupy. Objednávame 3 litrový Bag in Box systém, lebo mi to oveľa viac vyhovuje a oplatí sa aj cenovo, aj prakticky. Zvykli sme používať sirupy Monin, ale naši zákazníci uprednosťňujú Eldorado kvôli chuti, dostávali sme iba pozitívne spätné väzby a tiež sú aj cenovo výhodnejšie. Má prírodnejšiu chuť a je aj viac koncentrovanejší, ako ostatné sirupy. Používame nasledovné chute: červený melón, žltý melón, jahoda, mango, mäta, baza, zelené jablko.

Bizsergés Kávézó és Borterasz
Kovács Vivien Bizsergés Kávézó és Borterasz

Milé Eldorado! Ďakujeme pekne, aj naša posledná objednávka k nám dorazila bezpečne! Chcela by som sa Vám poďakovať v niekoľkých vetách. Skoro 1 rok používame sirupy, ovocné pyré Eldorado a aj v mene mojich zákazníkov môžem povedať, že každý váš product chutí mimoriadne dobre. Mali sme s čím porovnávať, keďže v každom veľkoobchode sa nájde Monin a iné značky kokteilových syrupov, ku ktorým patrí nie len dobrý marketing, ale aj vysoké ceny. Laicky si môžeme myslieť, že čím drahší daný produkt je, tým je lepší. Opovážili sme sa porovnať Eldorado a ostatné sirupy pri otvorení našej pobočky a nielen my, ale aj naši zákazníci uprednosťnili Eldorado, nielen kvôli chutiam, ale aj kvôli vôni a vzhľadu. Máme aj zákazníkov, ktorí radi používajú sirupy doma a stále, keď si objednám, sa ich opýtam, čo pre nich môžem objednať, aby to mali aj doma. Ďakujem za stálu, rýchlu dodávku, kvalitu a láskavosť. Odporúčam tento tovar každému a dúfam, že sa dostane k mnohým ľuďom!”